Grohe ČR s.r.o.


Komerční zóna

Čestlice, V Oblouku 104
251 01 Průhonice
Czech Republic

Telefon: +420 2250910 -81/ -82/ -83/ -84
Fax: +420 2250910 85

E-Mail: zuzana.gazdova@grohe.com

Perfektní tok vody. Vždy. Zaručeně.


GROHE dodává vyjímečný výkon vody, zajišťuje stálý luxusní zážitek s vodou vždy, kdy zákazníci přijdou do kontaktu s našimi výrobky. Dívejte se, dotýkejte se, pociťte a zažijte perfektní tok vody. Posledních sedm dekád GROHE souvisle vyvíjí a zlepšuje naše jedinečné inovativní technologie, které nám umožňují dodávat perfektní tok vody, zaručeně jedinečný a precizní tok vody. Nikdo neinvestoval tolik jako GROHE do toho, aby svět mohl zažívat vodu ve optimální podobě.

V rámci těchto stránek najdete tři věci, které nás odlišují od ostatních výrobců: 

- Kvalita - která dlouho vydrží - snažíme se být perfektní, ale při tom se nezastavujeme, praktikujeme kulturu souvislých vylepšení. 

- Inovativní technologie - dodává to nejlepší z nejlepších, po celou dobu. 

- Design - vyjímečný design, kterému se dostalo mezinárodního uznání. 

Kombinujeme tyto tři klíčové prvky naší filosofie vody abychom zajistili našim zákazníkům perfektní tok vody z perfektních produktů. V roce 2009 budeme pokračovat ve vývoji inovativních cest pro poskytování perfektního toku vody, vody si ceníme a investujeme do výzkumu & vývoje tak abychom našli cestu k ochraně životního prostředí ale s prvotřídním výkonem. 

Lidskost, jednoduchost a výkon


 

Integrace estetiky s výkonem. Design u GROHE jde až za dobrý vzhled, poselství estetiky.Produkty GROHE byly navrženy tak, aby inspirovaly, tvarovaly a spojovaly intuitivní porozumnění s uživatelem. Stimulační dialog a výměna názorů s našimi zákazníky je precedentní. GROHE design je reflexí systému hodnot, které obklopují naší značku a které nesou ječdno z hlavních poselství - kontinuitu.


 

Designová filosofie

Design je základním pilířem strategie GROHE pro vytvoření perfektní souhry mezi vynikající technologií, kvalitou a designem.Tyto tři klíčové hodnoty jsou zřejmé u všech našich produktů a vytváří základovou desku neší designové filosofie.Toto je základ a "know how" jak vytváříme jedinečné cesty jak si užít vodu. 

 

Jednoduchost - od obalu po uživatelské užívání, chceme si být jistí, že zákazníkova cesta je nejjednodušší jaká může být Lidskost - snažíme se vyrábět produkty,které nás spojují s uživateli a vzývají je k používání ještě efektivněji a déle.Produkty, které vítají a lákají k interakci a souhře. Výkon - GROHE dosáhlo souhry mezi estetikou a funkcí, výsledkem jsou produkty, které nejsou jen krásné, ale s perfektním výkonem. Použitím jedinečných materiálů, převratných procesů a výzkumu produkty GROHE předávají uživatelům vyjímečné zážitky.

 

Designové studio

Produkty GROHE jsou charakterisovány svou extensivní kombinací inovativní technologie, kvality a designu. Jedinečná architektura designového centra reflektuje významnost vůči produktovému designu. Vybudována pro inspiraci a evokaci kreativity.  

 

Naše reputace výrobce sanitárních armatur činí GROHE preferovaným výběrem pro použití v prvotřídních hotelech, komerčních a prestižních rezidenčních projektech.

Globální projekty Podívejte se na některé z mnoha projektů, na které jsme hrdí.


 

Olympijský stadion v Pekingu Projekt

- stadionu se přezdívá "ptačí hnízdo", byl vytvořen švýcarskými architekty - Jacques Herzog a Pierre de Meuron. Organický design pokrývá plochu 258,000 metrů čtverečních.

Specifikace - Rapid SL a Tectron Skate infračervená elektronika.

 

InterConti Berchtesgaden Projekt

- leží ve výšce 1000 metrů v německých Alpách, resort je určen ultimativní relaxaci.

Specifikace - Atrio doplněno GROHE Rainshower?.

 

Wyndham Grand Hotel, Chelsea Harbour Projekt

- prestižní 5 * hotel, 200 pokojů, s výhledem na marinu Chelsea Harbour.  

Specifikace - kompletní specifikace GROHE, Atrio, Grohtherm, Talentofill a Rapid SL.  

 

Heathrow, Terminal 5 - Sofitel Hotel The Project

- Prestige 5-Star-Hotel, 605 bedrooms, only hotel based within the T5 Complex.  

The Specification - Full GROHE Specification, Atrio, Talentofill and Rainshower?.  

 

Rezidence v jachtovém přístavu Hohe Düne Projekt

- nachází se v oblasti Rostock-Warnemünde, hotel sídlí v ekluzivní marině. Obsahuje 386 pokojů a apartmánů, jedenáct prvotřídních barů a restaurací, prodejní galeriel, unikátní lázně Hohe Düne Spa a kongresové a konferenční centrum - láká návštěvníky z celého světa.  

Specifikace - vybaveno sanitární technologií jako dynamický Aquatower 3000 a Rainshower? systém.  

zpět