Kermi s.r.o.


Dukelská 1427
349 01 Stříbro
Tel: 374611111
Fax: 374611100

www.kermi.cz


Co by bylo bydlení bez tepla a vody? Kermi se postará o obojí, se svými dlouholetými zkušenostmi a s velkým úspěchem.Vysoká kvalita, kreativní design a inovace přispěla k tomu, že se naše společnost stala vedoucím výrobcem na světě v oblasti vytápění. S mezinárodní účastí v celé Evropě a příkladnou kompetencí v oblasti tepelné techniky ale i kompletního programu sprchových kabin. Jestli se vám líbí kreativní design deskových otopných těles nebo se rozhodnete pro sprchovou kabinu - Kermi individuálně vyřeší váš požadavek k vytvoření pohodlného domova. Se zkušenostmi přes 40 let a 2000 zaměstnanci. Od 1. července 2001 stoprocentní dceřiná společnost švýcarské firmy AFG Arbonia-Forster-Holding AG.

Vysoká úroveň kvality


  • Vysoká úroveň kvality je vnímána našimi zákazníky jako hlavní předpoklad, proto musíme vynikající kvalitou našich výrobků a servisu převýšit naši konkurenci.
  • Rozumíme kvalitě jako optimalizaci a hodnocení obchodního procesu 
  • Organizace firmy a způsoby jednání zaměstnanců se musí přednostně přizpůsobit požadavkům našich zákazníků 
  • Chceme zvýšit náš podíl na trhu a zajistit hospodárnost naší společnosti 
  • Požadujeme na našich spolupracovnících splnění všech zodpovědných úkolů a napomáháme jim v jejich personálním a odborném vývoji 
  • Jsme si vědomi, že musíme přizpůsobit naše výkony a procesy všem měnícím se požadavkům našich zainteresovaných partnerů (společníků, zákazníků, dodavatelů, spolupracovníků a společností).

 


Institut Alfreda Wegenera se zabývá výzkumem moře a polárním výzkumem. Společnost Helmholtz staví v Bremerhavenu novou výzkumnou stanici s názvem Neumayer-Station III. Tato stanice bude po dokončení dopravena po moři na Antarktidu, kde bude sloužit polárnímu výzkumu příštích 25-30 let. 


Institut Alfreda Wegenera získal patent, který umožní stavbu, kde bude výzkum i ubytování v jednom objektu. Výhodou je součinnost činností v jednou objektu a měření mohou být prováděna nezávisle na počasí. Součástí konstrukce je zastřešení garáže, absolutní novinkou je hydraulické zdvihací zařízení. Pomocí tohoto zařízení je objekt zajištěn proti potopení v ledu, jak k tomu docházelo u předchozích stanic. Bude zamezeno i tomu, aby různé stavební díly zůstaly po ukončení výzkumu na místě. V neposlední řadě je díky tomuto patentu zajištěna delší životnost objektu.Společnost Kermi zajistila tepelnou pohodu v tomto nehostinném kraji svými výrobky: konvektory, deskovými otopnými tělesy Plan-Ventil a Profil-Ventil a designovými koupelnovými tělesy Mediano.


Zakladatel společnosti pan August Horch (1868-1951) založil v listopadu 1899 v Kolíně firmu A. Horch&Cie, v roce 1901 byl vyroben první automobil. Logo AUDI se čtyřmi kruhy symbolizuje spojení (rok 1932) čtyř výrobců automobilů Audi, DKW, Horch a Wanderer. Značka AUDI AG se etablovala na mezinárodním trhu.

Společnost Kermi dodala více jak 3700 kusů otopných těles do pěti různých poboček.Společnost BMW Group je jedním z nejúspěšnějších výrobců automobilů na světě.

Základem úspěchu, je mimo jiné, filozofie a kultura firmy. Další hodnoty jsou mobilita, design, kvalita a spolehlivost. Nejnovější výrobní areál v Lipsku architektonicky podtrhuje transparentnost a komunikaci - další součásti silné podnikatelské kultury.

Společnost Kermi dodala do více jak sedmi výrobních lokalit: přes 5100 otopných těles (typy Plan i Profil) otopných stěn a konvektorů.
Nejen fotbal, ale i lední hokej patří v Rusku k oblíbeným sportům. Důkazem toho je 6 zimních stadionů, které jsou v současné době v Moskvě. 


V dubnu a květnu 2007 se konalo v Rusku Mistrovství světa v ledním hokeji a speciálně pro toto mistrovství byl postaven nejmodernější stadion v Moskvě.

Společnost Kermi dodávala pro tento zimní stadion konvektory a desková otopná tělesa pro zajištění příjemného tepla v ledové ruské zimě.
Fraport AG je součástí mezinárodního koncernu Airport-Business a provozuje s letištěm Frankfurt jedno z nejvýznamnějších leteckých spojení na světě. Jako zkušený letištní manažer vyvinula společnost Fraport společně s partnerem "Frankfurt Airport City" dokonale fungující místo pro relaxaci i ubytování.Společnost Fraport AG nabízí nejen různé služby v oblasti leteckého provozu, je i partnerem pro Airport-Retailing v oblasti nemovitostí.
V oblasti Full-Servisu je Fraport AG společně s dceřinou společností aktivní na čtyřech kontinentech.
Společnost Kermi dodala 1400 ks deskových otopných těles a konvektorů, které byly namontovány na různých místech frankfurtského letiště.
zpět