Koupelnový nábytek - Sanitec - Domino XL. Opravdu velké možnosti.

Společnost Sanitec představí v dubnu 2011 na českém a slovenském trhu pod značkou KOLO novou sérii univerzálního koupelnového nábytku Domino XL. Domino XL, stejně jako řadu Domino, která je nyní ještě variabilnější, lze kombinovat s převážnou většinou umyvadel KOLO.

Série koupelnového nábytku Domino byla úspěšně uvedena na trh v minulém roce. První univerzální řadu nábytku KOLO tvoří stavebnicový systém skříněk přizpůsobitelný vlastním potřebám, například skříňky pod umyvadlo je možné pouhým otočením o 180° změnit na postranní komody. Díky jednoduchému vzhledu a promyšlenému systému krytek na sifon lze skříňku kombinovat prakticky s jakýmkoliv umyvadlem. Nyní si z Domina můžete vytvořit i individuální barevnou kombinaci - korpusy a čelní plochy se dodávají v barvách bílá, wenge a cappuccino a prvky lze libovolně kombinovat.

Řada Domino XL nyní nabízí opravdu velké možnosti kombinací koupelnového nábytku. Nízké skříňky v šířkách 50 do 96 cm lze výtečně uplatnit jak v malé, tak prostorné koupelně. Korpus skříňky pak lze kombinovat s vrchní deskou, vždy dle vybraného typu umyvadla. Dodatečný úložný prostor pak vznikne díky nízké a střední postranní skříňce. Oproti řadě Domino, která je charakterizována zásuvkami a podélným členěním, má Domino XL svislý vzhled - skříňky jsou opatřeny dvěma dvířky. Jednoduchý tvar je podtržen absencí jakýchkoliv úchytů.

Nábytek je upraven pro vysokou odolnost vůči vlhkosti. Mechanismus tichého dovírání dvířek je samozřejmostí.

Domino XL se dodává v elegantním bílém provedení a v hřejivé barvě wenge. Skříňky lze kombinovat s decentními chromovými nožkami a krytkami na sifon.