Sprchové kouty - Artweger - TWINLINE 2 je vítěz testu v LifeCare-Award 2010

Pokud jde o praktické využití a každodenní používání určitých zařízení, nemusí se vždy odborníci a spotřebitelé shodovat. Toho jsou si velmi dobře vědomi i představitelé inciativy „LifeCare" („Péče o život"), jejichž cílem a hlavní snahou je soustavně zlepšovat kvalitu života lidí kvalitními a kreativními výrobky. Mezi jejich činnosti patří každoroční udílení cen „LifeCare Award". V roce 2010 tuto cenu udělovali také poprvé v kategorii „Koupelna a Welnes". Produkty do této soutěže jsou vybrány jednak pětičlenným týmem odborníků a zároveň na základě zodpovězených dotazníku od tisíce běžných spotřebitelů. Ten, kdo přesvědčí v obou skupiunách, je zvolen za vítěze.

To se loni v létě podařilo výrobku TWINLINE 2 od firmy Artweger. Jako plnohodnotná kombinace vany a sprchového koutu přesvědčila porotu i zákazníky. Hlavní rozdíl proti běžné vaně se zástěnou je, že sprchové dveře dosahují téměř až k podlaze. I malé děti nebo osoby s omezenou pohyblivostí se tak do vany dostanou velmi lehce. Protože se dveře otevírají dovnitř, nepotřebuje TWINLINE 2 více místa než normální vana, nabízí však dvojnásobný komfort. Díky různým variantám vanového obložení se pak TWINLINE 2 hodí do jakékoliv koupelny.

Významné PLUS získává TWINLINE při rekonstrukci koupelny. Stávající vanu můžete zcela jednoduše vyměnit za TWINLINE. Už se nemusíte rozhodovat mezi vanou a sprchovým koutem. Můžete mít jednoduše 2 v 1 - vanu i sprchový kout současně.

A o tom se přesvědčili i členové poroty „LifeCare Award 2010".