Sprchové kouty - Sanitec - Sprchové kouty NEXT. Další krok k elegantní koupelně.

Společnost Sanitec představila v dubnu 2011 na českém a slovenském trhu pod značkou KOLO novou řadu sprchových koutů Next. Průhledné skleněné plochy řady Next jsou doplněné pouze nezbytnými prvky, čímž je podtržena čistota a jednoduchost moderního koupelnového designu. Sprchové kouty Next jsou určené pro dokonalou relaxaci a uvolnění.

Nová série sprchových koutů Next přesvědčí nejen elegantním a čistým vzhledem, ale také svou funkčností. Kromě těsnicích profilů jsou kouty vybavené novým vnitřním madlem, které lze snáze uchopit i mokrou rukou, a novými estetickými závěsy. Speciální těsnicí profily jsou určeny k vyrovnání stěnových nerovností. Stěny a dveře se dodávají i v provedení s praktickým integrovaným držákem na ručník, který je tak vždy po ruce.

Výplně sprchových koutů Next jsou vyrobené z čirého bezpečnostního skla, profily mají lesklou stříbrnou barvu. Nadčasová kombinace skla a kovu dotváří v koupelně elegantní vzhled.

Sprchové kouty se budou dodávat v provedení čtvrtkruhovém, čtvercovém (80 a 90 cm), dále lze vybírat z křídlových dveří do niky nebo jejich kombinace s pevnou boční stěnou.

Novinkou je možnost řešení takzvaného Walk-In koutu, kde se kombinují boční stěny různých rozměrů pomocí stěnových vzpěr, což odpovídá aktuálnímu trendu vybavení koupelen. Každý sprchový kout tak lze dokonale přizpůsobit prostoru, který je k dispozici.

Pro snadnou údržbu velkých skleněných ploch v čistotě, kterou u sprchových koutů ocení každý, je řada sprchových koutů Next opatřena povrchovou úpravou Reflex KOLO bez příplatku.