Sprchové vaničky - Kaldewei - Nový antislip od společnosti Kaldewei

Decentní a bezpečné, jedinečné protiskluzové smaltování značky Kaldewei se velmi snadno udržuje a při pohybu poskytuje mimořádnou bezpečnost

Barevný celoprotiskluzový antislip harmonicky doplňuje sprchy v úrovni podlahy z kolekce Coordinated Colours

Jedinečné protiskluzové smaltování Kaldewei zajišťuje dokonalé spojení funkčnosti a estetiky ve stylové koupelně. Strukturovaný povrch poskytuje při sprchování a koupelích mimořádnou míru jistoty. Přednímu evropskému výrobci koupelových van a sprchových vaniček se nyní podařilo vyvinout novou recepturu pro zhotovování materiálů, která protiskluzovému smaltování propůjčuje ještě plošší, decentnější a estetičtější vzhled. Kaldewei navíc díky barevně přizpůsobenému celoprotiskluzovému smaltování nabízí stylovou možnost doplnit harmonicky sladěnými protiskluzovými povrchy rovněž sprchy v úrovni podlahy ze znamenité 3,5mm smaltované oceli v barvách kolekce Coordinated Colours.

Více bezpečnosti - mimořádně ploché, sotva viditelné a se snadnou údržbou

Protiskluzové smaltování Kaldewei je vytvořeno ze směsi křemenných písků. Strukturovaný povrch vypálený do smaltované oceli se neopotřebovává ani při trvalém zatěžování vany, dodává vynikající jistotu pohybu, a poskytuje tak při koupelích a sprchování optimální ochranu. Díky provedené optimalizaci je nyní protiskluzové smaltování zřetelně tenčí, a tak se stylově a téměř neznatelně včleňuje do podkladu. Významně se tak usnadnilo rovněž čištění povrchu. Zároveň jsou zachovány stávající protiskluzové vlastnosti a jak bylo potvrzeno německou zkušebnou TÜV Porýní, protiskluzové smaltování splňuje všechny běžné normy, zejména pak skupinu pro posuzování B pro mokré oblasti pro chůzi bez obuvi podle DIN 51097 a skupinu pro posuzování R11 podle DIN 51130. Pro celou řadu koupelových van a sprchových vaniček Kaldewei je protiskluzové smaltování k dispozici rovněž jako celoprotiskluzový antislip o ještě větších rozměrech.

Perfektní kombinace barvy a funkce

Díky novému celoprotiskluzovému antislipu Kaldewei pro sprchy v úrovni podlahy se nyní nabízí mnohem více možností stylové realizace koupelny. Protiskluzové smaltování, které je možné dokonale sladit s barvami kolekce Coordinated Colours, poskytuje sotva viditelnou, avšak výrazně vyšší bezpečnost při sprchování. Elegantní matné barvy kolekce Coordinated Colours, jemné šedé a antracitové tóny, matná bílá, hnědá a matná černá, jsou dokonale sladěny s aktuálními trendy v oblasti koupelnových podlah a materiálů. Nové protiskluzové smaltování Kalde-wei barevně harmonicky přizpůsobené kolekci Coordinated Colours se v kombinaci se sprchovou vaničkou proměňuje v jedinečný stylový objekt. Touto kombinací barvy a funkce udává podnik opět tón v oblasti estetiky a stylu. Barevně sladěný celoprotiskluzový antislip je dostupný pro modely sprchových vaniček Conoflat, Superplan, Superplan Plus a Superplan XXL.