Sprchové vaničky - Kaldewei - Nefalšovaná příroda: Barevné vany se v koupelně postarají o smyslný vzhled

Sladěné s novými matnými trendovými barvami pro smaltované ploché sprchové vaničky

Design, technické zlepšení, lázeňský charakter: Koupelna se změní z prostého funkčního prostoru na moderní oázu potěšení, která je zařízena individuálně a zve k relaxaci. V souladu s tím už dnešní projektování nesází jen na klasickou bílou: pro podlahy a stěny koupelen jsou oblíbené přírodní materiály jako dřevo a kámen a jsou doplňovány sladěným příslušenstvím. Se smaltovanými plochými sprchovými vaničkami ve dvanácti matných barvách z palety Coordinated Colours nabízí Kaldewei již od roku 2011 možnost pokračovat i v koupelnách v nových barevných trendech. A okamžitě je k dispozici nový smyslný vzhled koupelen díky designovým koupacím vanám z kvalitní smaltované oceli Kaldewei o tloušťce 3,5 milimetrů v pěti vybraných barevných odstínech.

Moderní architektura koupelen se vyznačuje velkorysým prostorovým řešením, které se vyznačuje teplými barvami a přírodními materiály a tak vytváří uvolněnou atmosféru. Smaltované ploché sprchové vaničky v barevných tónech Coordinated Colours Collection nyní doplňují také řady koupelnových van Kaldewei Asymmetric Duo, Centro Duo, Conoduo a Ellipso Duo v pěti exkluzivních matných barvách: láv, Oyster Grey, Seashell Cream a Arktisweiß nejen zní nefalšovanou přírodou, ale lze je také ideálně kombinovat s povrchy jako dřevo, mramor nebo jinými přírodními kameny. Elegantní City Antracit Matt uzavírá paletu barev Kaldewei pro koupelnové vany.

Přírodní barvy jsou žádané - a nejen v koupelně

O klasickou bílou koupelnu je sice stále zájem - přesto však trend míří k nové estetice, v níž dominují přírodní, nadčasově elegantní barvy a materiály. Zájem je o větší koupelny s plochými sprchovými kouty a volně stojícími koupacími vanami. Kaldewei určuje tento vývoj koupacími vanami a sprchovými vaničkami s pevným slohem a teplými barvami: „Elegantní, nadčasové barvy jsou více než trend - nejen v koupelně, ale i v nábytkářském a kuchyňském průmyslu", říká Nicole Roesler, ředitelka marketingu a řízení produktů firmy Kaldewei GmbH & Co. KG. A dodává: „Dokonce i do automobilového průmyslu dorazily barvy jako krémová a tmavohnědá. Koupelna je intimní místo, v němž strávíme v průměru pět let svého života. O to důležitější je, abychom se zde cítili zvlášť dobře - a přitom hraje barva ústřední roli!"