Vodovodní baterie - Grohe - Eurocube

Nejnovější přírůstek do úspěšné kolekce Eurolines nabízí skutečný čtvercový design s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.

Špičkový design

Jak již název Eurocube napovídá, jejich geometrický design je zcela zaměřen na čtvercové tvary, páka je zvýrazněna poutavým výsekem, díky čemuž se celkový vzhled stává méně přísný, světlejší a měkčí. Díky precizně čistým tvarům a dokonalému povrchu je Eurocube perfektním doplňkem designu koupelen využívajících přímé linie a puristické zařízení interiéru.

Nejširší sortiment kategorie Eurolines

Vlastnosti nové kolekce nejsou zaměřeny pouze na nabídku stylového designu, ale poskytují i neuvěřitelnou škálu produktů různých instalačních typologií splňujících všechny požadavky. Tříotvorová baterie s montáží na desku a dvojotvorové nástěnné umyvadlové baterie jsou doplňovány čtyřotvorovou vanovou kombinací a širokým sortimentem nástěnných nebo podomítkových směšovačů. Nová polička GROHE EasyReach ™ je navržena pro umístění na vrchní část nástěnných sprchových baterií tak, aby zvyšovala komfort poskytnutím pohodlného prostoru pro umístění sprchových gelů a šamponů.

Pro úplnost kolekce jsou všechny doplňky, uzavírací ventily, rohové ventily navrženy ve stejném designu.

Nejmodernější technologie

Je samozřejmé, že kolekce využívá výhody dvou našich předních technologií: GROHE SilkMove ® pro hladkou a přesnou manipulaci s ovládací pákou a GROHE StarLight ® zářivě lesklý chromový povrch.

Jako ochranu před opařením, jsou umyvadlové i bidetové baterie vybavené novou 28mm kartuší s integrovaným omezovačem teploty, zatímco většina produktů je vybavena funkcí GROHE EcoJoy ®, která šetří spotřebu vody.

Díky funkci GROHE QuickFix ® Plus se zjednodušila montáž a snížila doba instalace až o 50%.

Paralelní kolekce - Eurocube baterie a Euphoria Cube sprchy

Protože žádná koupelna není kompletní bez sprchy, nová produktová řada se navzájem perfektně doplňuje s novými Euphoria Cube ručními a hlavovými sprchami a spolu poskytují úplný "skutečně čtvercový design" kosmopolitním koupelnám.