Vodovodní baterie - Oras - Bezdotyková baterie Cubista - nový design a funkčnost do domácností - také v provedení s ruční sprchou Bidetta

Designérka kolekce baterií Cubista, průmyslová návrhářka Kirsi Svärd, je okouzlena kubismem, a proto byla i tato kolekce silně ovlivněna kubistickými geometrickými tvary: kužely, válci a kruhy. Kolekce Oras Cubista je výjimečně široká. Řada zahrnuje baterie pro všechny přívody vody v domácnosti: kuchyně, koupelny a další hygienická zařízení. Novinkou v této rodině baterií je bezdotyková umyvadlová baterie, která je navržena jak pro moderní domácnosti, tak i pro veřejná zařízení. Tato bezdotyková baterie se dodává také spolu s víceúčelovou ruční sprchou Bidetta.

Také v provedení Bidetta

Bezdotyková umyvadlová baterie Oras Cubista je vybavena rovněž uživatelsky příjemnou ruční sprchou Bidetta. Provoz této baterie je snadný stejně jako ovládání běžné bezdotykové baterie: baterii zapnete stejným způsobem, jakým spouštíte obyčejnou bezdotykovou baterii − aniž byste se jí dotkli. K tomu můžete používat také ruční sprchu Bidetta. Díky ruční sprše Bidetta intimní hygieně nestojí nic v cestě, jelikož je umístěna na straně záchodové mísy. Možnost umytí je tedy vždy, a to i v prostorách, kam nelze zabudovat bidet. Zejména na malých toaletách a v koupelnách naleznou baterie Oras široké možnosti uplatnění. Mimo osobní hygienu ruční sprcha navíc zjednodušuje čištění, např. bot, nebo i mytí domácích mazlíčků. Je přizpůsobivá a všestranná. Vhodná do nových i starých prostor. Po sprchování se baterie automaticky vypne − nový standard hygieny a úspory energie i vody!

Uživatelsky přívětivá a hygienická Baterie Oras Cubista − šetří energii a spotřebu vody

Jakožto výrobce produktů, který umožňuje hygienické a šetrné využití vody, má společnost Oras na paměti také problematiku životního prostředí. Nová bezdotyková baterie Oras Cubista přináší ekologickou alternativu do vaší koupelny: šetří vodu i energii. Používání bezdotykové baterie je jednoduché a bezpečné - jediné, co potřebujete, je dát ruce pod baterii a voda poteče. Baterie se nemusíte dotýkat − před ani po umytí. To je nanejvýš důležité v oblasti hygieny rukou. Ihned po použití se baterie automaticky vypne. Bezpečné a hygienické.

Spolehlivý senzor a odolné provedení

Naše výrobky jsou výjimečné v požadavcích na životnost, funkčnost a technickou kvalitu. Senzor bezdotykových baterií Oras Cubista je vysoce přesný a spolehlivý. Díky své spolehlivosti mohou být bezdotykové baterie Oras Cubista velmi pohodlně používány dětmi i staršími lidmi. Běžná a testovaná technika (třída ochrany IP 67) chodu baterií (6 V) zajišťuje spolehlivou a bezpečnou funkci, a to rovněž v podmínkách nadměrného používání či v extrémních pracovních podmínkách. Nová umyvadlová baterie se snadno namontuje pomocí pružných spojovacích hadiček. Navrženo Kirsi Svärdovou.