Vany - Polysan - Vany plné fantazie

Každá koupelna může být opravdový originál. Jejím základem však musí být kvalitní vana neotřelých tvarů, která vaši koupelnu odliší od šedého průměru klasických van obdélníkového půdorysu. Pro každý koupelnový styl i velikost se najde ta pravá vana, která tomuto místu propůjčí neopakovatelnou atmosféru. „Podle rozměrů koupelny můžeme volit jak mezi vanami solitérními, tak zabudovanými do země, v malé koupelně je pak vanu vhodné připoutat ke stěně," doporučuje Petr Štěpán z firmy Polysan a dodává: „Většina van, které mají jiný, neklasický tvar, je navíc natolik prostorná, že koupel si v ní lze užívat ve dvou nebo i s celou rodinou". Nebojte se proto trochu experimentovat a sáhněte při výběru nové vany po netradičních liniích, které koupelnu rozvlní vodami pohodové atmosféry.

Základním a bezesporu i magickým tvarem je kruh, který symbolizuje celistvost, rodinu, harmonii. Proto není divu, že své uplatnění si našel také v návrzích a posléze i realizacích v jedné z akrylátových van od Polysanu. Již její název napovídá, že se jedná o něco výjimečného - Royal Round. Je jako stvořená pro prostornou koupelnu, které bude vévodit nejlépe z vyvýšeného podia. Zvolit si můžete také variantu Royal Corner s rozšířenou jednou stranou okraje vany jako odkladní místo, která je přizpůsobená k umístění do rohu menší koupelny. Obě vany Royal jsou opravdu královským kouskem, který bude důstojně reprezentovat každou koupelnu.

Pokud potřebujete do svého života vnést trochu hravosti a lehkosti, jistě vás osloví vana Samora. Svým tvarem lehce připomíná srdce, je proto jako stvořená pro romantické večery ve dvou. Zvolit si můžete také variantu se zabudovaným hydromasážním systémem, který bude hýčkat vaše těla po náročném dni. Díky důmyslně vytvarovaném profilu je Samoru možné nainstalovat jak doprostřed velké koupelny, tak i ke stěně menšího prostoru. Stejně využitelná je také vana Duo, která na první pohled působí jako klasická obdélníková vana, při druhém pohledu však objevíte, že nabízí několik variant využití - díky pohodlným sedátkům ve dvou rozích vany si ve vaně Duo příjemně posedíte u sklenky šampaňského, o kousek vedle se můžete zanořit do teplé bublinkové lázně. Již svým názvem tato vana vypovídá o své prostornosti, kromě večerů ve dvou ji však lze využít i pro koupání celé rodiny s malými dětmi. Velké vany si lze jednoduše užít na více způsobů, stačí jen trochu více místa v koupelně a zábava může začít!