Vodovodní baterie - Sapho - Splachování s elegancí

Splachovací zařízení na toaletě je velice prozaickou a ryze praktickou věcí, u které očekáváme spíše funkční zdokonalování a regulaci počtu prolitých litrů vody, než-li vylaďování estetického dojmu. Společnost Sapho chce ale své zákazníky přesvědčit, že chtít víc i při koupi toalety a jejího vybavení, je na místě. Vždyť pokud strávíme nespočet hodin výběrem správné sanity, dlaždiček a dalšího zařízení, mohlo by nevhodně zvolené splachovadlo toalety zbytečně celý dojem zkazit. Proto Sapho nyní svým zákazníkům nabízí ovládací tlačítka Visign for More, která jsou jasným symbolem propojení funkčního výrobku s elegantním a přitom jednoduchým designem.

Systém Visign for More není jen deska s tlačítky, která je vidět na zdi, jedná se o komplexní modul, nabízející několik variant montáže - předstěnovou, s tlačítkem shora, pro bytová jádra či k zazdění a obezdění modulu. Je vhodný nejen pro WC, výrobce myslí též na toalety či koupelny vybavené bidetem. Do místnosti vystupuje pouze ovládací panel s tlačítky, který je nabízen v širokém spektru barev, materiálů i cen, ve třech základních řadách - levnější Visign for Life a Visign for Style jsou vyrobeny z plastu s povrchovou úpravou bílé, chromu, nerez nebo oceli, na luxusní řadu Visign for More použil výrobce elegantní bezpečnostní sklo či ušlechtilý kov, v různých barevných variantách.

Všechny řady, včetně nejlevnějších modelů, nabízí jednoduchou, ale svěží eleganci, promyšlenost a rozmanitost tvarů a především funkční a pohodlné užívání. Tlačítka se velice komfortně ovládají, jejich extrémně měkké a krátké zdvihy a maximálně přesná technika splachování každého přesvědčí, že Visign for More je opravdu to pravé. Ovládací těleso je navíc díky unifikované velikosti celé řady 271 x 140 mm možné kdykoliv vyměnit za jiné, koupelna či toaleta tak může čas od času lehce změnit svou tvář.