Vodovodní baterie - Schell - Snadné ovládání armatury „Puris SC“

Pěknými tvary a obvyklou elegancí se prezentuje umyvadlová armatura „Puris SC" (SC = Self-Close) od firmy Schell v nové upravené verzi / německý výrobce armatur upravil svou osvědčenou samouzavírací techniku v některých detailech.

A o co se jedná konkrétně? Jde o vylepšení, které ocení především děti a starší lidé, jemným otočením tlačítka umyvadlové armatury Puris SC-M nyní mo-hou rychle a přesně regulovat teplotu příjemnou na dotyk pokožky. Změnou ventilu došlo k optimalizaci funkce směšování vody. Lehkost ovládání v každé poloze odráží vysokou kvalitu této samouzavírací armatury. Jemným dotykem prstu na horní část armatury se spouští časově ovládaný průtok vody, což je možné díky inovační umělohmotné kartuši. Kartuše s dlouhou životností umožňuje v případě potřeby také rychlý a precizní servis, protože může být demontována jako celkový konstrukční díl nebo případně vyměněna, a to s vynaložením minimální námahy.

V konečném efektu lze novou celokovovou armaturu „Puris SC" velmi příjemně obsluhovat. Především v sanitárních prostorách s vysokou frekvencí uživatelů, jako například v průmyslových a administrativních stavbách, veřejných budovách, v hotelech a restauracích, splní nejvyšší nároky investorů a především provozovatelů. Jako atraktivní a robustní armatura se vyznačuje dlouhou životností za trvale spolehlivého provozu zároveň s malými nároky na údržbu. K ekonomickým přednostem patří obzvláště v těchto místech použití také významná úspora vody díky funkčně bezpečné technice samouzavíracích kartuší. Přitom může provozovatel volit přednastavení doby průtoku vody zhruba od 3 do 15 vteřin. Z výroby je doba průtoku nastavena na 7 vteřin. Požadované nastavení může provést instalatér bez nutnosti demontáže kartuše.

Uživatelé ocení příjemný, objemově dostatečný vodní proud armatury „Puris SC" a především v málo dozorovaných sanitárních prostorách mohou profitovat z dlouho trvající čistoty celého místa. Neboť vysoce kvalitní chromovaný povrch - charakteristický pro všechny umyvadlové, WC a urinálové armatury od firmy Schell - je obzvláště odolný vůči ulpívání nečistot a vodního kamene. Navíc rovné tvarování „Puris SC" podporuje snadnou údržbu. K dispozici je armatura „Puris SC" v provedeních pro studenou nebo předmíchanou vodu a varianta směšovací.