Vodovodní baterie - Oras - Saga

"Bylo nebylo, zrodila se krásná baterie, která vypadá drahocenně jako zlato, ale stojí pouhou maličkost. Tak tomu bylo a tak tomu jest!"

Nová Oras Saga je uživatelsky příjemná a tradiční série vodovodních baterií pro kuchyně i kou-pelny. Její nový moderní design úspěšně spojuje spolehlivou technologii vyvinutou na základě zkušeností mnoha desetiletí. Tyto nové pákové baterie umožňují snadné a precizní nastavování produ vody a její teploty. Mezi další výhody patří snadná údržba a čištění a samozřejmě také níz-ká cena. Velice důležitým faktorem, který nelze nezmínit je úspora vody a energie, což se dnes stále více a více stává klíčovou výhodou.

Oras Saga - značná úspora vody

Jako výrobce produktů, které umožňují hygienické a řádné používání vody, společnost Oras nezapomíná ani na otázky životního prostředí. Naše hodnoty jsou založeny na udržitelném růstu spotřeby vody, ekologii a odpovědnosti. „Používej vodu s potěšením a s úctou", to je základní filosofií společnosti Oras a díky tomu všechny výrobky Oras jsou konstruovány s cílem šetřit vodu, tuto nejvzácnější surovinu na světě.

Precizní a pohodlné ovládání proudu vody a teploty

Více než cokoliv jiného je nová Oras Saga příjemnou a nekomplikovanou baterií. Její páka byla navržena ke snadnému, preciznímu a pohodlnému ovládání proudu vody a teploty.

Praktické v kuchyni  

Nová baterie kombinuje praktické vlastnosti s elegantním vzhledem - přináší mnoho výhod do Vaší ku-chyně.

Vysoké výtokové rameno činí domácí práce snažší - je pod ním spousta místa na mytí i těch největších pánví a hrnců. Proud vody a její teplotu můžete snadno nastavit jednou rukou - jednoduché a ergono-mické. Jedinným pohybem získáte správný proud vody v požadované teplotě. Nová Saga je také dostupná ve variantě s ventilem pro připojení myčky nádobí.  

Více účelová ruční sprška 

Bidetta výrazně rozšiřuje možnosti baterií Oras Nová umyvadlová baterie Oras Saga s ruční sprškou Bidetta je zvláště vhodná pro intimní hygienu v koupelnách a na toaletách, kde chybí bidet nebo sprcha. Baterie samotná se hodí na jakékoliv umyva-dlo s tím, že ruční sprška se zavěsí do nástěnného držáčku vedle toalety. Spustíme vodu klasicky pákou na umyvadlové baterii a nastavíme její proud a teplotu. Jakmile stiskneme tlačítko na spršce, začne voda téci sprškou a přestane téci do umyvadla. Po uvolnění tlačítka na spršce začne opět voda téci normálně do umyvadla.

Ruční sprška Oras Bidetta výrazně rozšiřuje možnosti baterií Oras zvláště na malých toaletách a v malých koupelnách. Kromě osobní hygieny umožňuje ruční sprška například snadné mytí obuvi nebo dokonce domácích zvířat. Flexibilní a všestranná.

Nové baterie Saga jsou dostupné v provedeních s nebo bez ovládaného vypouštěcího ventilu.