Vodovodní baterie - Polysan - Modular Shower

Na míru každé koupelně

Ať už při stavbě nové koupelny nebo rekonstrukci té stávající, vždy se snažíme docílit co nejlepšího výsledku. Vše promýšlíme do nejmenších detailů, aby konečný celkový dojem byl ohromující. Při plánování koupelny jsme však často limitováni její velikostí či nepravidelností půdorysu, které nedovolují použít standardní produkty s unifikovanými rozměry. Pokud je vaše koupelna zrovna takový případ, nebo chcete mít ve své koupelně jednoduše originální kousek, jistě vás osloví novinka firmy Polysan - Modular Shower.

Modular Shower znamená revoluční řešení, které dovoluje postavit sprchový kout v kterékoliv koupelně, a to bez použití pohyblivých dveří, rohových vzpěr a pantů. Sprchový kout se skládá jen z několika skel, která spolu s odtokovým kanálkem dokáží vytvořit nepřeberné množství variant. Výrobce nabízí osm základních možností rozestavění stěn koutu, která jsou vhodná jak pro rohové umístění, tak i k postavení ke stěně. Podle dispozic koupelny a zvoleného místa si stačí vybrat správné rozměry skel, které se pohybují v rozmezí 80 - 200 cm, dle dané varianty sprchového koutu. Pouze jeden sériový typ této řady má pevný rozměr 140 x 90 cm. Také při volbě výšky koutu je na výběr od 170 do 200 centimetrů. Díky této volnosti v rozměrech i celkovém tvaru dokáže Modular Shower utvořit dokonalý sprchový kout prakticky kdekoliv.

Stěny Modular Shower jsou vyrobeny z bezpečnostního skla o tloušťce 8 mm a jsou ošetřeny povrchovou úpravou Antidrop, která usnadňuje čištění a následnou údržbu sprchového koutu. Díky absenci pohyblivých pantů a těsnících lišt poskytuje výrobce na tyto kouty záruku sedm let.