Ztvárnění koupelny na úrovni podlahy s velkorysými sprchami velikosti XXL pro neomezenou volnost pohybu

Ztvárnění koupelny na úrovni podlahy s velkorysými sprchami velikosti XXL pro neomezenou volnost pohybu

Kaldewei rozšiřuje nabídku van Superplan XXL o třináct nových rozměrů 

Sprchy velikosti XXL na úrovni podlahy vytvářejí svými nadčasově elegantními tvary optická vyvrcholení ve velkoryse navržených koupelnách a začleňují se optimálně do moderně ztvárněných koupelových oáz. Kaldewei rozšiřuje svůj výrobní program o třináct nových modelů ve formátech XXL od 130 x 90 až do 180 x 100 centimetrů. Sprchy na úrovni podlahy jsou zásluhou inovativních montážních systémů, velké barevné rozmanitosti a dodatkového vybavení orientujícího se na uživatele, a rovněž i zásluhou zušlechtění povrchu Perl-Effekt s nepatrnými nároky na péči nebo protiskluzového smaltu Antislip, řešením s delší životností a větší atraktivitou ve srovnání s vydlážděnými sprchovými prostorami.

Požitek při sprchování bez hranic v každém věku

Novými sprchovými vanami Superplan XXL vyhovuje firma Kaldewei trendu ztvárnění koupelny na úrovni podlahy s velkorysými formáty sprch. Ve smyslu Univerzálního designu zaručují tyto sprchy požitek při sprchování bez hranic, a to v každém věku: ať jsou to osoby bez partnera, rodina s dětmi nebo osoby v tom nejlepším věku, vana Superplan XXL splňuje ty nejvyšší požadavky na komfort a design v koupelně s neomezenou volností pohybu.

Přitom jsou sprchy ve velikostech XXL vhodné nejen pro mimořádně komfortní plochy koupelen. Harmonickým spojením s okolním prostorem se zasluhují i o to, že i malé koupelny se nám zdají být větší, a plynulým přechodem z vydlážděné podlahy do plochy sprchy působí velmi elegantně. Bezbariérová montáž zaručuje nejen velmi snadný, bezpečný vstup a výstup, ale zajišťuje i to, že je možno na plochu sprchy - pokud je to potřebné - pohodlně zajet i s invalidním vozíkem.
Smaltovaná ocel: vítěz na body ve srovnání s vydlážděnými sprchovými prostorami

Vedle estetického ztvárnění je při vybavování koupelny rozhodující aspekt hygieny. Neboť pocit hygieny a zářivé čistoty přispívá také psychologicky k perfektnímu dobrému pocitu a uvolnění v koupelně. Zde mají sprchy na úrovni podlahy ze smaltované oceli Kaldewei výraznou převahu nad vydlážděnými sprchovými prostorami. Toto potvrzuje také srovnávací průzkum společnosti „TÜV Produkt und Umwelt GmbH". Podle něj vykazují sprchy na úrovni podlahy ze smaltované oceli Kaldewei signifikantně nižší zatížení povrchu choroboplodnými zárodky a vyžadují značně nižší náročnost při čištění. Naproti tomu ztěžuje povrchová struktura zcela vydlážděných sprchových prostor úplné odstranění vodního kamene, částeček mýdla a nečistot, což může vést k uchycování choroboplodných zárodků a k souvisejícímu zbarvení spár.

Třinácti novými modely sprchové vany Superplan kompletuje firma Kaldewei svou nabídku sprchových van ze smaltované oceli na úrovni podlahy ve formátech XXL. Právě pro velkodimenzionální plochy sprch má materiál a kvalita zvláštní význam. Celková síla 3,5 milimetrů zaručuje dlouhodobou jistotu svou nepřekonatelnou stabilitou a inovativní montážní systémy firmy Kaldewei maximální přesnost instalace, jednoduchou montáž a bezproblémovou revizi.