Služba zákazníkům


Za šedesát let práce na trhu jsme navázali řadu obchodních kontaktů. Vždy jsme se snažili, aby spolupráce byla bezproblémová a úspěšná. To je i naše cesta do budoucna. Vaše spokojenost je pro nás nejlepším oceněním naší práce.Obracejte se na nás se vším, v čem Vám budeme užiteční.Oras je zde pro vás!
Kontaktujte nás:

Česká republika:

 

ORAS INTERNATIONAL OY, organizační složka

Česká republika:
Mladoboleslavská 968
CZ-197 00 PRAHA 9 - Kbely
Tel.: +420 286 854 892
Fax: +420 286 854 893
E-mail: info.czech@oras.com  

 

Obchodné zastúpenie - Slovensko:

 

Tel./Fax: +421 327 431 123
Mobil: +421 903 535 771
E-mail: peter.volak@oras.com

 

Profil společnosti Oras


Společnost Oras je rodinným podnikem.


Hlavním cílem společnosti je stát se jednou z vedoucích světových společností ve svém odvětví. Operujeme na mezinárodním poli obchodu a naši lidé slouží zákazníkům prostřednictvím sítě vlastních národních dceřiných společností Oras. Výroba sídlící ve Finsku, Norsku a Polsku zajišťuje rychlé a spolehlivé dodávky. Našimi klíčovými tématy ve všem co děláme jsou ekonomické využívání vody i energie spolu s ohledem na životní prostředí.Oras multitechnologie spolu s vlastním výzkumem a vývojem a naším mezinárodním personálem zajišťují přidanou hodnotu jak pro současné, tak i pro budoucí zákazníky.

Oras kvalita


Kvalita a systém životního prostředí


Oras kvalita a systém životního prostředí zahrnuje rozvoj, produkci, marketing a prodej vodovodních baterií, ventilů a příslušenství, stejně jako služby "po prodeji"..

Poskytování Oras kvality znamená naplňovat potřeby, očekávání a zákonné povinnosti vztahující se k našim produktům a službám cenově efektivními a životnímu prostředí neškodícími prostředky.

Rozvíjíme naše know-how zaměřené na životní prostředí podle principu průběžného zdokonalování. Naším cílem je získat "více za méně" skrze celý životní cyklus našich produktů a zabránit jakémukoli poškození životního prostředí z našich činností. Každý zaměstnanec firmy je odpovědný za kvalitu své práce a za dopad činností na životní prostředí. Otevřeně poskytujeme spolehlivé informace o kvalitě a standardech týkajících se životního prostředí.

Certifikáty ISO 9001 a ISO 14001

11. září 1996 udělil Det Norske Veritas Certification OY/AB Oras Oy certifikát kvality pro naplnění standardu systému kvality ISO 9001. Tento certifikát byl aktualizován aby vyhovoval požadavkům nového ISO 9001:2000 standardu 20. září 2002.

Dobrý management záležitostí týkajících se životního prostředí je důležitým článkem Oras kvality a Oras systému managementu. Proto byl certifikát o životním prostředí přirozeným krokem v rozvoji systému kvality - certifikát standardu ISO 14001 byl udělen Orasu 26. května 1998. Tento certifikát byl také vydán Det Norske Veritas Certification OY/AB. Certifikát byl obnoven dne 7.listopadu 2005 tak, aby splnil všechny požadavky standardu ISO 14001:2004.

K minimalizování dopadu výrobních procesů používaných v některých činnostech Orasu na životní prostředí jsou nezbytné značné investice a použití nejlepší dostupné technologie. Takové činnosti zahrnují slévání, broušení, leštění a pochromování.

Oras jde také příkladem v situaci kdy dojde na bilancování mezi moderní technologií a ekologickými hodnotami. Kromě technologie zpracování kovů a plastů zavedl Oras také elektřinou a mikroprocesory řízené vodovodní baterie a jejich zpracování. Elektronika zajišťuje bezpečí, dodá chytré operační funkce, usnadní činnost a hygienu a šetří vodu a energii.

Uživatelská přívětivostUživatelská přívětivost je jádrem našeho podnikání a význačným rysem naší značky. Každý z našich produktů je navržen s ohledem na snadnost použití. Naši designéři se zaměřují zejména na studium chování lidí. Když víme, kdy a kde spotřebitelé potřebují naše produkty, můžeme se pokusit je vytvořit tak, aby jejich používání bylo ještě pohodlnější.

Jsme hrdí na to, že použití všech našich produktů je snadné a bezpečné, a to i pro děti, seniory a invalidy.

InovaceInovace a odvaha z nás dělá průkopníky v našem oboru. Technicky nedostižné bezdotykové vodovodní baterie Oras jsou jen jedním příkladem tohoto přístupu. Bezdotykové vodovodní baterie šetří vodu, energii i životní prostředí a proto se chceme stát světovým leaderem v jejich vývoji i výrobě. Uskutečnili jsme také významné investice a průkopnické inovace v oboru minimalizace dopadů našich výrobních procesů na životní prostředí a získali jsme díky tomu certifikáty ochrany životního prostředí ISO 9001 a ISO 4001.

EkologieČistá voda je základ všeho života. Stává se však komoditou, jejíž dostupnost není vždy zaručena. Jako výrobce produktů, které umožňují hygienické a šetrné využívání vody musíme vzít do úvahy otázku životního prostředí. Naše hodnoty jsou založeny na udržitelném využití vodních zdrojů, ekologii a zodpovědnosti. Krom toho chceme jít příkladem v oblasti uvádění moderních technologií do souladu se ?zelenými" hodnotami.

HygienaPodle Světové zdravotnické organizace (WHO) existují tisíce chorob, které se šíří dotykem, a jejich počet vzrůstá. Navíc se tyto choroby objevují a globálně šíří rychleji, než kdy předtím a jejich léčba je stále obtížnější.

Bezdotykové vodovodní baterie Oras lze používat snadno, bezpečně a pohodlně. Ještě snazší je jejich čištění. Krom toho bezdotykové vodovodní baterie Oras nabízejí hygienické řešení pro místa jako jsou letiště, železniční nádraží, nemocnice, dílny a školy.

LuxusElegantní design je pro nás jen jedním z aspektů luxusu. Víme, že design bez funkčnosti je neslučitelný s hodnotami, které zastáváme. Naší filozofií je, že design se rodí z potřeby a jeho nejvyšším stupněm je estetika. Luxus, který poskytujeme, je formou praktičnosti. Usnadňujeme každodenní běžné činnosti. To znamená, že můžete otevírat a zavírat vodovodní kohoutky dotekem ruky, někdy dokonce i zcela bez dotyku. Luxus je voda o požadované teplotě, aniž by ji bylo třeba pokaždé nastavovat. Luxus je povrch vodovodního kohoutku, který nikdy není horký ani ledově studený.

KvalitaJe pro nás samozřejmostí, že naše produkty vynikají svou odolností , funkcí i technickou kvalitou. Věříme v technologii. Ale věříme také, že technologie je nástroj, nikoli hodnota sama o sobě. Účelem použití nejmodernější technologie je lépe sloužit uživateli. Vyrábíme uživatelsky přívětivé produkty s moderním designem. To bylo a vždy bude naším posláním.

 

    


Umyvadlové baterie

    


Bidetové baterie

    


Dřezové baterie

   


Koupelnové baterie

   


Sprchové baterie

   


Pisoáry

   


Sprchové sety

   


Zahradní ventily

zpět