Sanitární keramika - Ravak - I malá koupelna může být krásná a praktická

V České republice je více než 3 milionů bytů, ve kterých není koupelna větší než 3 m2. Při zařizování nebo rekonstrukci takové koupelny si tedy většina zákazníků zákonitě ujasňuje, co od ní vlastně očekává. Že se v ní bude moci koupat i sprchovat, mýt si ruce, uložit osobní potřeby, uskladnit špinavé prádlo, ale také prádlo prát a sušit? Řešením, které vám umožní všechny tyto činnosti i v malé koupelně, jsou koupelnové koncepty od společnosti Ravak. Díky nim bude vaše koupelna nejen praktická, ale také krásná a moderní.

Dokonale sladěná koupelna

Koupelnové koncepty společnosti Ravak byly a jsou vyvíjeny především s ohledem na nedostatek místa v koupelně a nabízejí originální řešení, jak co nejefektivněji využít každý cm2 této místnosti. Na jejich vývoji se podílí designérské studio Nosal design, jehož pracovníci mají již od začátku na paměti, že i malá koupelna se musí líbit. Kromě vzhledu ale musí věnovat vekou pozornost i tomu, aby byla koupelna také funkční. Velkou výhodou konceptů Ravak je skutečnost, že díky množství výrobků, které zahrnují, odpadá zdlouhavé vybírání, obcházení obchodů, koupelnových studií i listování v katalogu nebo hledání na internetu. Koncepty Ravak totiž obsahují vybavení od vany, přes vanovou zástěnu, umyvadlo, vodovodní baterie až po koupelnový nábytek. Vše je přitom vyvíjeno tak, že výsledná koupelna tvoří designově dokonale sladěný celek.

Koupání i sprchování bez obav

Díky originálnímu přístupu k řešení koupelny i samotného vybavení nabízí koncepty značky Ravak pohodlí nejen pro koupání, ale i pro sprchování. Tajemství pohodlného koupání spočívá především v jedinečném vnitřním designu a asymetrických vnějších rozměrech. Ty umožňují umístění van Ravak i do těch nejmenších koupelen a přitom i v rozměrech od 140 cm nabízejí větší prostor, než klasické vany. Bezpečné sprchování je umožněno díky originálním vanovým zástěnám, které zabraňují rozstřiku vody. Vanové zástěny ocení také rodiny s dětmi, protože díky nim zůstane koupelna suchá i po jejich koupelnovém dovádění.

Vyberte si svůj koncept

Značka Ravak v současné době nabízí celkem 5 konceptů. Koncept Rosa zahrnuje vanu, jejíž přednosti byly oceněny na řadě mezinárodních veletrhů a která se stala nejprodávanější vanou v Evropě. Designově originální koncept Avocado, s nímž i v malé koupelně vznikne díky kombinaci vany a umyvadla Avocado dostatek volného místa. Tvar umyvadla totiž umožňuje jeho důmyslné umístění nad užší stranu vany, kde zabere minimální prostor. Pokud potřebujete více odkládacího prostoru u vany nebo umyvadla a nechcete nic dozdívat, potom je koncept Praktik řešením právě pro vás. Unikátní tvar umyvadla navíc umožní umístit do koupelny i pračku a efektivně využít prostor kolem ní. Prostorově nejúspornější řešení pohodlného koupání a sprchování v malé koupelně představuje koncept BeHappy. Jedinečným řešením úspory místa je umístění umyvadla nad vanu při zachování veškerého pohodlí jeho používání. Novinkou letošního roku je koncept Classic, který odpovídá nejnovějším koupelnovým trendům a který zahrnuje vanu, jež je ideální do panelákových koupelen, neboť i při šířce 70 cm poskytuje dostatek pohodlí pro koupání.  

Ať už si vyberete z nabídky značky Ravak jakýkoli koncept, buďte si jistí, že získáte originální řešení pro vaši koupelnu.