Vany - Kaldewei - Luxusní uvolnění: Relaxační lehátko získalo ocenění za design „iF product design award“

Společnost Kaldewei byla opět vyznamenána za vysokou způsobilost v oblasti designu

Zavřít oči a ponořit se do blaženého horkého světa pěny - skutečný požitek, který může pokračovat i po vypuštění vany: Následná klidová fáze ještě zintensivní hluboké uvolnění navozené koupelí. Pro ideální odpočinek po koupeli vytvořila společnost Kaldewei, přední evropský výrobce koupelových a vířivých van a sprchových vaniček, optimální vanové příslušenství v podobě relaxačního lehátka. Jeho mimořádná kvalita přesvědčila také porotu udělující renomované ocenění „iF International Forum Design", která tento skvost vyznamenala cenou „iF product design award 2011".

Více komfortu a pohodlí v koupelně

Již 61. ocenění za design pro předního dodavatele koupelen z německého Ahlenu opět potvrdilo vedoucí postavení společnosti Kaldewei coby průkopníka a stylové ikony. Mezi oceněné výrobky se nyní zařadilo také relaxační lehátko vynikající mimořádnou kombinací inteligentní funkčnosti, estetického vzhledu a trvalé kvality. Lehátko se skládá ze tří ručně šitých vodovzdorných polštářových prvků, které mohou být použity jak jednotlivě, tak v kombinaci. Pomocí patentek je možné polštáře vzájemně propojit ve velkorysou plochu, která se připevněna v rozích rozprostírá přes celou vanu a s dalším polštářem se stává místem vyzývajícím k relaxaci. Samostatný prvek je naproti tomu možné přes vanu položit jako koupelový můstek, díky kterému jsou knihy, časopisy a nápoje při koupeli vždy pohodlně po ruce. Jeden nebo také dva prvky relaxačního lehátka jsou navíc optimálně vhodné pro vytvoření sedátka, díky němuž je možné se v naprostém uvolnění věnovat tělesné péči.

Relaxační lehátko Kaldewei dostupné v antracitovém, béžovém, karmínově červeném a čokoládovém barevném provedení přináší možnost individuálního ztvárnění prostoru a zajišťuje útulné a zároveň stylové prostředí nejvyšší kvality, pokud jde o design, což dokládá také ocenění poroty iF.

Od roku 1953 je „iF product design award" považováno za značku vyznamenávající dobré ztvárnění. Letos se o uznávané ocenění ucházelo celkem 1121 účastníků z 43 zemí s 2756 výrobky rozřazenými do 16kategorií.