Vany - Ravak - I klasika může být hezká a pohodlná

V časopisech vídáme krásné designové koupelny, které však mají většinou úplně jiné rozměry, než jaké máme doma. Naštěstí jsou značky, které umožní zařídit i menší koupelnu nejen prakticky, ale také ve stylu nejnovějších trendů.

Jedním z takových řešení může být nový koncept Classic od společnosti Ravak. Koncept je založen na jednoduchých liniích a maximální praktičnosti. Vana tak díky své hloubce a velkému vnitřnímu prostoru umožňuje i na relativně malém prostoru velmi pohodlné koupání. Pokud vanu Classic doplníte vanovou zástěnou, získáte kombinaci vany a sprchového koutu v rozměrech od 150x70 až do 170x70 cm. V rámci konceptu Classic nabízí Ravak také umyvadla, která jsou designově sladěná s vanou a dohromady tak vytvářejí dokonale sladěný celek. Koupelnové skříňky jsou nabízeny v kombinaci barev negro/bílá, což dává konceptu Classic nejen velmi elegantní, ale i exkluzivní vzhled. Nábytek je standardně opatřen kvalitní impregnací proti vlhkosti, která je zárukou dlouhé životnosti a tvarové stálosti nábytku.

Koncept Classic je určen každému, kdo hledá moderní a zároveň praktické řešení pro svou koupelnu. A to vše za rozumnou cenu.