Vany - Sanitec - OPAL PLUS – maximum pohodlí, minimum ceny

Novou kolekci van KOLO -  OPAL PLUS ocení každý, pro koho je koupel něčím víc. Ergonomické tvary, atraktivní design a zvlášť pohodlně profilovaný vnitřek pravoúhlých van OPAL PLUS - to jsou jen některé z jejich předností. 

Pro zvýšení dojmů z koupele je důležitý výběr správné vany, což často znamená vyšší výdaje. Řešením může být nová řada OPAL PLUS značky KOLO. Hovoří pro ni nejen vysoká kvalita a trvanlivost, ale také mimořádně atraktivní cena.

Design a ergonomie

Funkční a elegantní vana je snem každého, kdo má rád dlouhé ležení v teplé vodě s bublinkami. OPAL PLUS nabízí čtyři modely rozměrů 140x70 cm, 150x70 cm, 160x70 cm a 170x70 cm. Jejich ergonomický tvar zajišťuje maximální komfort koupání. Hloubka vany je 42 cm, má úzké okraje a typicky velký objemem pro pohodlné užití. Správně profilovaná opěrná část umožňuje pohodlnou pozici těla a dává oporu zádům. V takové vaně není těžké zapomenout na problémy všedního dne.

Čas k relaxaci

Rozhodneme-li se pro komfort, musíme často počítat s velkými náklady jež jsou s tím spojeny. Nová řada van OPAL PLUS je cenově dokonalou nabídkou pro každého, kdo si cení pohodlí. Vana je kompletní včetně nohou. Vany OPAL PLUS jsou vyrobené z kvalitního akrylátu Lucite®, který je na dotyk teplejší než materiál u vany plechových.